Menu

Sposoby na kaca

Wszystko o kacu co tylko można sobie pomyśleć i też te rzeczy których nie można

Czy Wonkac to najlepszy lek na kaca?

faszynelka

IMG_0880a

Większość dostępnych w Polsce środków na kaca opiera się na, delikatnie mówiąc, wątpliwych podstawach. Składniki zawarte w praktycznie wszystkich suplementach i środkach reklamowanych jako leczące kaca, nie wykazują w rzeczywistości działań łagodzących jakiekolwiek z przykrych objawów występujących po spożyciu alkoholu. Producenci farmaceutyczni nie dokładają starań by ich środki faktycznie działały, w zamian inwestują olbrzymie pieniądze w działania marketingowe, mające przekonać konsumentów, że zażyta tabletka pomoże. Jeśli czujemy się lepiej zażywając popularne środki na kaca, jest to po prostu efekt placebo. Wystarczy popatrzeć na skład tych środków, by bańka złudzeń o ich skuteczności pękła bezpowrotnie. Dominuje oczywiście witamina C - tania w produkcji, więc można pakować ją praktycznie wszędzie, nieszkodliwa dla organizmu nawet w dużych dawkach, bo wydalana z moczem w nadmiarze, a także dobrze zakorzeniona w świadomości zdrowotnej społeczeństwa jako “coś dobrego”. Czego to nie leczy witamina C? Począwszy od przeziębienia po wszystkie rodzaje nowotworów. Nic dziwnego, że ochoczo stosowana jest w środkach na kaca. Niestety, nie ma żadnego pozytywnego działania w zwalczaniu objawów kaca. Przeprowadzone badania nie wykazały jakiejkolwiek zależności między spożyciem witaminy C, a zmniejszeniem intensywności objawów kaca. To samo tyczy się pozostałych składników chętnie stosowanych przez producentów leków na kaca: kwasu fumarowego, kwasu bursztynowego, glukozy. Są to tanie, powszechnie dostępne substancje, które być może nie zaszkodzą, ale… na pewno też nie pomogą. Zdrowiej i taniej na pewno jest zjeść łyżeczkę cukru niż tabletkę zawierającą 0,2 g glukozy…

Tymczasem Wonkac jest zupełnie innym preparatem na kaca. Producenci Wonkaca oparli recepturę swojego leku na założeniu, niewątpliwie słusznym i aż dziwne, że wcześniej nie zastosowanym, że nie należy traktować kaca jako jednej choroby, tylko jako zestawu różnych dolegliwości.

Dzięki temu  Wonkac powstał jako lek na kaca, który swoim złożonym składem stara się zwalczyć bardzo różne objawy. Skuteczność składników Wonkaca została potwierdzona w walce z takimi niedogodnościami jak: zmęczenie fizyczne i psychiczne, uczucie otępienia, objawy niewyspania, bezsenność, zawroty głowy, problemy z koncentracją, bóle mięśniowe, bóle stawów, bóle brzucha, bóle głowy, kłopoty żołądkowe, mdłości, wyczerpanie, suchość w gardle, brak apetytu, zaburzenia trawienia, i kilka pomniejszych objawów.

W ten sposób Wonkac może być stosowany nie tylko jako lek na kaca, ale również jako środek poprawiający naszą kondycję intelektualną oraz fizyczną, środek na zakwasy i zmęczenie wysiłkiem fizycznym, lek przyspieszający regenerację po wysiłku, po wytężonej pracy, po aktywnościach fizycznych, lek na dolegliwości żołądkowe oraz regulator procesów trawiennych, środek działający uspokajająco i regulujący pracę układu nerwowego.

Wszechstronne działanie Wonkaca wynika z zastosowania aż trzech silnych aktywnych składników o złożonej budowie, pochodzenia wyłącznie naturalnego. Każdy z tych składników oddzielnie oddziałuje na kilka objawów chorobowych, a w połączeniu zapewniają one niesamowicie silne działanie Wonkaca zarówno w leczeniu kaca jak i innych objawów.

Wpis powstał przy współpracy z Wonkac - Lek na kaca

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • ams800

    100 % lek na kaca nazywa się... abstynencja

© Sposoby na kaca
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci